NJË VJETORI I PËRDORIMIT TË E-DITARIT

Објавено на 8 February, 2012 во Новости - 7 коментари

URIME PËRVJETORI I PARË !

Ju falemnderojmë dhe Ju dëshirojë një vit të suksesshëm me përdorimin e E-Ditarit.

Me E-Ditarin u startua para një viti, më 8 shkurt të viti 2011. Pas një viti, E-Ditari ka 25 mijë përdorues , prej të cilëve 13 mijë mësimdhënës, 12 mijë prindër të cilët brenda një viti 9 milion minuta ia kushtuan përdorimit të Ditarit Elektronik.

Janë regjistruar më tepër se 3 milion nota, 2 milion orë dhe rreth 600 mijë mungesa.

Edhe njëherë Ju falemnderit për këshillat, kritikat dhe vërejtjet e juaja.

7 Responses to “NJË VJETORI I PËRDORIMIT TË E-DITARIT”

1. Petar says:

Bravo, cestitki za rabotata, ja ukluciv i opcijata za primanje na izvestuvanja od vas po pat na SMS i sum zadovolen.
    Samo taka prodolzete.
    Pozdrav

2. biljana says:

Среќна годишнина со желби за доусовршување на Е-дневникот и понатамошна соработка проф.Биљана Чурилова дипл.инж.арх. вработена во СГГУ наГС,,Здравко Цветковски,,-Скопје

3. milica says:

Pozdrav i natamu mnogu uspesi !

4. Добри Јовевски says:

Честитки за годишнината, многу успеси во вашата понатамошна работа и соработка со нас.

5. Darinka says:

Srecna godisnina!
    Odlicno zamisleno, samo site nie treba da se potrudime povece za da gi pocustvuvame blagodetite od toa. Samo napred!

6. emira says:

Среќна годишнина!

7. RAMIZA says:

CESTITKI PRODOLZETE SO SREKA!!!!!